Aktuality J.Skupy

CO NÁS ČEKÁ V PROSINCIVýsledek obrázku pro vánoční obrázek kreslený

Vánoční vystoupení

V úterý 3. 12. od 16.00 hod. vystoupí děti ze třídy Kočička se svým kulturním pásmem
u vánočního stromu na Vánočním jarmarku ZŠ J. Šoupala v Ostravě-Porubě. Další vystoupení pak tyto děti čeká ve středu 11. 12. od 17.00 hod. v římskokatolickém  kostele v Ostravě-Pustkovci a také v úterý 17. 12. od 16.00 hod. na Alšově náměstí
v Ostravě-Porubě. Bližší informace o způsobu organizování jednotlivých vystoupení naleznete na nástěnce v šatně třídy Kočička.

 Vánoční představení

V úterý 17. 12. od 9.00 hod. si pro naše předškolní děti připravili vánoční program žáci
ze ZŠ A. Hrdličky.
  Akce se uskuteční v MŠ a je zdarma.

Vánoční besídky

V jednotlivých třídách naší MŠ se uskuteční Vánoční besídky. Bližší informace o termínech a způsobu organizování besídek naleznete na svých nástěnkách na chodbách a v šatnách MŠ.

Vánoční Den „D“

Vánoční Den „D“ se zpíváním koled, přednesem básní, ochutnávkou cukroví, připomenutím vánočních tradic a hlavně rozbalováním dárečků proběhne v jednotlivých třídách v tomto předvánočním čase. Bližší informace naleznete na svých informačních nástěnkách.

Milí rodiče.
Blíží se konec roku 2019.  Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za Vaši příkladnou celoroční spolupráci s naší mateřskou školou. Vašeho zájmu a aktivního přístupu si velmi vážíme. Přejeme Vám, Vašim dětem i blízkým krásné, klidné a pohodové prožití vánočních svátků a do nového roku 2020 přejeme hodně zdraví, štěstí a spokojenosti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.