Aktuality J.Skupy

CO NÁS ČEKÁ V LEDNUVýsledek obrázku pro leden kreslené

„Bude zima, bude mráz“

 Na úterý 7. 1. je pro naše předškolní děti připraven ekologický program s názvem: „Bude zima, bude mráz“. Vybíráme 30 Kč.

Den D”

Pro všechny děti naší MŠ je určen interaktivní pořad naší paní učitelky Simony Dziehlové
s názvem: „Divadélko pod věží, na kterou sníh nesněží “. Termín akce pro jednotlivé třídy bude včas upřesněn.

Návštěva v 1. třídě ZŠ

Třetí společné setkání pedagogů a žáků J. Šoupala v Ostravě-Porubě a našich předškolních dětí proběhne ve čtvrtek 16. 1. od 10.00 hod.

Na návštěvě v 1. třídě ZŠ se děti seznámí s prostředím školní třídy, zhlédnou část vyučovací hodiny a následně pak zkušebně usednou do školních lavic a budou plnit jednoduché úkoly.

Beseda pro rodiče

Pro zájemce z řad rodičů našich předškolních dětí je na středu 22. 1. od 15.30 hod.  v naší MŠ připravena beseda na téma: „Grafomotorika“. V jejím rámci se mohou seznámit s tím, co je to grafomotorika, jak se rozvíjí, jak je důležitá pro učení dětí, aj.

Návštěva v MŠ

V rámci spolupráce naší MŠ a ZŠ A. Hrdličky v Ostravě-Porubě si vyzkoušejí naše předškolní děti společně s pedagogy této školy tzv. školu nanečisto”.
Ve čtvrtek 23. 1. od 13.15 hod.
navštíví naši MŠ pedagogové prvních tříd a seznámí děti s tím, co je ve škole od září čeká.

Brulení

 Další lekce bruslení pro přihlášené děti se bude konat v pátek 24. 1. od 10.00 hod. na Zimním stadionu RT TORAX Aréna v Ostravě-Porubě.

 Hudební pořad

Naši MŠ navštíví v úterý 28. 1. pan Ivan Urbánek, herec, autor, muzikant, speciální pedagog a předvede našim dětem hravé představení plné říkadel, písniček, rozpočítadel, rytmu a fantazie: Ententýky”. Vybíráme 50 Kč.

Karneval v MŠ

Ve čtvrtek 30. 1. pořádáme pro všechny naše děti velký Karneval. Čeká nás promenáda masek, zábavné soutěže, hry a tancování. Prosíme maminky, aby svým dětem na tento den připravily masku či kostým a na náš karnevalový stůl malou dobrůtku. Děkujeme.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.