Aktuality J. Šoupala

Výsledek obrázku pro vánoční zvonečekAKCE NA MĚSÍC PROSINEC 2019

„Plavání“

Dne 2.12., 9.12. a 16.12.proběhne 2.-4. lekce plavání.

„Zpívání u vánočního stromu ZŠ J .Šoupala“

Předškoláčci třídy Sluníčko a Jablíčko vystoupí pod vedením pí učitelky Pavly a Jany s vánočním pásmem dne 3.12.2019 v ZŠ J. Šoupala, kde byli pozváni. Přijďte je podpořit, zaposlouchat se do vánočních melodií nejen našich dětí, ale i dětí z jiných MŠ a ZŠ J. Šoupala a  zastavit se tak na chvíli v předvánočním čase.

„Mikulášská nadílka“

Dne 4.12. se těšíme na mikulášskou nadílku v naší MŠ, kde nás na jednotlivých třídách navštíví Mikulášandělem a nezbedným čertem s nadílkou. Vybíráme 35,- Kč

„Výstava betlému v MŠ“

Tentokrát betlém třídy Žabka, který byl po několik let vystavován na „Výstavě betlémů“ na Slezkoostravském hradě, zpříjemní vánoční atmosféru naší MŠ. Pro vás jej vystaví paní učitelka Jarmila ve vchodě 1, kde také stojí stromeček s vašimi nápaditými ozdobami. Přijďte se podívat a užít si už teď kouzla Vánoc.

„Vánoční pohádka v MŠ“

Dne 12.12. se můžeme těšit na „Vánoční pohádku“  divadelní společnosti Letadlo

Vybíráme 40,- Kč

„Porubský vánoční jarmark“

Dne 12.12. vystoupí se svým vánočním pásmem naše děti na „Adventním koncertu“ pořádaného ÚMOb Poruba na Alšově náměstí v 16,15hod. Přijdťe za námi  a užijte si vánočního porubského jarmarku s kouzelným vánočním vystoupením našich dětí. Jste všichni srdečně zváni.

 „Jen, kolovrátku, zpívej a husí péro piš“!

Dne 11.12. je pro děti  třídy Žabka připraven projekt „Jen kolovrátku, zpívej a husí péro piš!“ Děti poutavou formou se budou mít možnost seznámit s prací jednotlivých mistrů cechu řemeslnického, se zaměřením na předení na kolovrátku /přadlena/, tkaní na stávku /tkadlena/ a psaní husím perem /písařka/. Odborníci s praxe jim nabídnou praktickou ukázku nástrojů, výrobků, které pomocí nich vznikaly, děti se aktivně zapojí, nahlédnou do historie. Projekt je realizovaný z Evropské unie, Evropské strukturální a investiční fondy, OP VVV, MŠMT.

„Vánoce, Vánoce, jsou tu zas po roce“ Výletníček

 Dne 11.12. nás čeká kouzelné prožití vánočního dopoledne  s mlsáním cukroví u vánočního stromečku, s koledami a rozbalováním dárků, třída Žabka se může těšit 17.12.

Milí rodiče, prarodiče, děti,…

přejeme všem šťastné a veselé Vánoce, kouzlo splněných přání, v novém roce hodně zdraví, štěstí, životních úspěchů a pohody. Děkujeme všem za spolupráci a vstřícnost, těšíme na shledání v nové roce 2020.Související obrázek

                                                                                                                
                                     

 

 

 

                                                                      

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.